Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky komunálnych volieb 2014

16. 11. 2014

 

Zloženie volebnej komisie:             predseda               p. Mgr. Lucia Vĺčková
                                                          členovia:                p. Ing. Emilia Bakalíková
                                                                                       p. Zdenka Cyprichová
                                                                                       p. Lýdia Štríchelová
                                                                                       p. Oľga Krajčíková

                                                   zapisovateľka:  p. Eva Brídziková

Základné údaje:                                                                                                                

 Počet okrskov

  1

 Počet zapísaných voličov v zoznamoch voličov  

 543

 Počet voličov, ktorým boli vydané obálky  

 376

 Počet odovzdaných obálok                                                          

 375

 Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných
pre voľby do obecného zastupiteľstva                                        

 335

 Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných
pre voľby starostu obce                                                                 

 368

Voľby starostu obce:            (starosta)                                                            Hlasy

 1, p. Ing. Miroslav Hamar -  SMER – sociálna demokracia, Kresťanskodemokratické hnutie                                                     

 193

 2, p. Ing. Oľga Kušnieriková - nezávislý                    

 64

 3, p. Jozef Buday -  nezávislý                                              

  58

 4, p. Mgr. Stanislav Priesečan – Slovenská národná strana                                               

  53



Voľby poslancov obecného zastupiteľstva:      (poslanci)                               Hlasy

 1, p. Jaroslav Babečka  - SMER – sociálna demokracia                     

 194

2, p. Vlasta Martečíková  - Slovenská národná strana     

 174

3, p. Zdeno Šupolík – Slovenská národná strana          

 151

 4, p. Viera Braciníková – SMER – sociálna demokracia                    

 147

 5, p. Peter Braciník - SMER – sociálna demokracia         

 137

   6, p. Bohuslava Zemančíková – Slovenská národná strana                         

 121

 7, p. Anton Kušnierik – Slovenská náírodná strana                               

 118

 8, p. Anton Haradzin – SMER – sociálna demokracia  
                                                                                                                   

 108