Úprava vstupu do kultúrneho domu

Vstup do nášho Kultúrneho domu bol rekonštruovaný pred desiatimi rokmi. Vzhľadom k tomu, že na schody pred vstupom neustále prší, sú vystavené vlhku a mrazu stav dlažby bol už v neúnosnom stave. Stav nemal nič spoločné s estetikou, ani s bezpečnosťou.
   Sála kultúrneho domu je pomerne často využívaná na konanie rôznych spoločenských akcií, preto sme sa rozhodli zrekonštruovať vstup do Kultúrneho domu. V prvej fáze sa budú rekonštruovať schody. Následne by sme chceli schody a celý vstup prekryť strieškou, aby sme našu investíciu do rekonštrukcie ochránili.
    Schody budú v ďalšom období taktiež doplnené o bezbariérové prvky.

V súčasnej dobe nám architekt pripravuje návrh na konštrukciu strechy nad vstup do Kultúrneho domu i nad vstup na Obecný úrad.

Všetky práce vzhľadom k snahe o efektívne vynakladanie našich finančných prostriedkov budú vykonané svojpomocne pracovníkmi obce a zamestnancami na drobných obecných službách z radov evidovaných nezamestnaných.

Vo fotogalérii sú fotografie z rekonštruovania schodov do Kultúrneho domu.